درباره ما

امروزه با گسترش تکنولوژی هر روزه شاهد اتفاقات جدیدی در چرخه ی زندگی انسانها هستیم که باعث ساده کردن و آسان نمودن کارهای روزمره میشود. احتمالا کلمه اینترنت کلمه نام آشنایی برای شما باشد ، با ورود اینترنت به چرخه ی زندگی انسان اتفاقات بسیاری در زندگی آن دست مایه تغییر شده…

 

اما اینترنت چیست؟

اینترنت بزرگترین سامانه ای است که به دست انسان طراحی شده است که ریشه آن به سال ۱۹۶۰ باز میگردد که سازمانهای نظامی آمریکا برای انجام پروژه های خود اقدام به طراحی آن کردند که از اوایل دهه ۱۹۹۰ اینترنت به صورت یک شبکه همگانی و جهانی در امد که باعث شد اکثر فعالیت های بشر به اینترنت و این شبکه جهانی وابسته شود.

اینترنت باعث دگرگونی دنیا شد به طوری که به جرات می توان گفت درصد قابل توجهی از فعالیتهای بشر را به خود وابسته کرده است. ازجمله سیستمهای بانکداری ، اداری ، دولتی ، شرکتها ، ارگانها و نهادهای کوچک و بزرگ همچنین باعث ایجاد تغییر در رویه زندگی انسان شده و علاوه بر آن سبب ایجاد شغلهای جدید و نوپا در بسیاری از زمینه ها شده از جمله:

 

حیطه ی گسترده فروش:

با ورود اینترنت به حوزه فروش شاهد ایجاد فروشگاه های مجازی فروش اینترنتی در زمینه های مختلف شدیم که میتوان برای مثال فروشگاه های بزرگ اینترنتی Amazon ،Ebay ،Alibaba  و… را نام برد.

اما فروش از این طریق مزیت هایی هم برای فروشنده هم برای خریدار را دارا می باشد اگر نگاه اجمالی به زندگی روزمره داشته باشیم می بینیم که با ماشینی شدن زندگی و پیشرفت تکنولوژی همچنین افزایش جمعیت و بزرگتر شدن شهرها و … باعث شده که دغدغه ها و نیازهای زندگی خیلی بیش از پیش شده و تلاش برای بدست آوردن و برطرف کردن آن ها چندین برابر شده که همین باعث مشکلات و مسائل زیادی شده.

ترافیک شهر ها ، آلودگی هوا و صوتی ، طولانی بودن مسافت ها ، مشغله های زندگی ، هزینه های رفت و آمد و … برخی از مسائلی هستند که بر سر راه هر آن کسی که می خواهد برای خرید مایحتاج خود اقدام کند وجود دارد .

فروشگاه بزرگ اینترنتی جامع کالا با توجه به فراهم بودن بستر این کار همچنین با توضیحات مختصری که در رابطه با فلسفه موجودیت اینترنت و مشکلات و مسائل گفته شده بر آن شدیم تا با تاسیس فروشگاهی اینترنتی جهت فروش هر آنچه شما عزیزان نیاز دارید معایب خرید به روش سنتی را مرتفع سازیم.

 

اما چرا جامع کالا:

 

امروزه چرخه فروش رو به سوی فروش مستقیم آورده به طوری که با حذف واسطه ها محصولات تولید شده به صورت مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده برسد.

سیستم گذشته و حال وجود واسطه های زیادی را در خود جا داده به طوری که از تولید کننده به مصرف کننده نهایی چندین واسطه وجود دارد که همین باعث بالا رفتن قیمت کالا برای مصرف کننده نهایی میشود و همه ی این هزینه ها و قیمت ها را مصرف کننده نهایی می پردازد.

 

حال با توجه به مسائل گفته شده ما فروشگاه بزرگ اینترنتی جامع کالا بر آن شدیم تا با تولید یک سایت فروشگاهی مجازی با کیفیت وعالی با امنیت بسیار بالا و گرفتن مجوز های لازمه از نهاد های مربوطه از جمله اینمادد بتوانیم با حذف واسطه ها و ایجاد یک شبکه فروش بصورت مستقیم از تولید به مصرف باعث شویم که قیمت تمام شده محصولات در همه حوزه ها به حداقل ممکن برسد و سود حاصل از حذف واسطه ها و فروش به صورت عادلانه بین فروشگاه و خریداران تقسیم شود تا خریداران محترم ضمن خریدی مطمئن از نظر کمی و کیفی در سود این فروشگاه سهیم باشند.

  

با تقدیم احترام – تیم کانی تمز